Ontgraving bouwput botenloods

Vrijdag 27 juli zijn wij gestart met de bouw van de nieuwe botenloods. In alle vroegte was Grondverzet Meijer al bij de vereniging met een mobile kraan en een tractor met dumper om de de grond te ontgraven. Na dat het terrein vrij gemaakt was van de bosschage is het cunet ontgraven. Gelijktijdig weg er zand aangevoegd waar het cunet met is aangevuld en verdicht. 

Op maandag 27 augustus zullen de betonpalen worden geboord tot een diepte van +/- 4 meter. Na de uitharding van de beton zijn we vrijwilligers nodig dit helpen om de funderingssleuven te graven. Hier zullen de dan piepschuimen bakken in zetten als funderingsstroken. Wij verwachten dat wij in het laatste weekend van augustus willen ontgraven. 

Wilt u mee helpen of meer informatie over de nieuwbouw stuur dan een mailtje naar onze secretaris

zeilverenigingschildmeer zeilverenigingschildmeer zeilverenigingschildmeer zeilverenigingschildmeer zeilverenigingschildmeer zeilverenigingschildmeer