Proefles zeilen 3

Heb jij zin om een spannend avontuur te beleven en durf jij de kapitein te zijn van je eigen boot? Bij zeilvereniging Schildmeer leren wij jou hoe je in een eigen zeilbootje weg kunt varen! 
Graag willen wij jou uitnodigen voor drie proeflessen bij onze zeilvereniging. Tijdens deze proeflessen gaan we het avontuur aan en gaan we je in drie lessen kennis laten maken met het zeilen in een kleine eenmansboot, de optimist. 
De proeflessen zijn geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar. 

De proeflessen op 11 en 25 april vinden plaats van 10.30 uur tot 12.00 uur. Op 18 april om 13:00 uur tot 14:30 uur. Je ouders mogen gerust blijven kijken en tijdens de eerste proefles laten wij ze graag onze accommodatie zien en vertellen wij ze meer over onze vereniging. 

Wij gaan deze proeflessen verzorgen op zondag: 11, 18 & 25 April

Les 3 (10:30 uur tot 12:00 uur)
Tijdens deze les gaan we in het zwembad (lekker warm!) in Delfzijl oefenen met de optimist. We gaan je leren wat je moet doen als je boot omslaat en wat je moet doen om deze weer rechtop te krijgen. (mits de zwembaden weer open zijn)