Proefles zeilen 1

Heb jij zin om een spannend avontuur te beleven en durf jij de kapitein te zijn van je eigen boot? Bij zeilvereniging Schildmeer leren wij jou hoe je in een eigen zeilbootje weg kunt varen! 
Graag willen wij jou uitnodigen voor drie proeflessen bij onze zeilvereniging. Tijdens deze proeflessen gaan we het avontuur aan en gaan we je in drie lessen kennis laten maken met het zeilen in een kleine eenmansboot, de optimist. 
De proeflessen zijn geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar. 

De proeflessen op 7 en 21 mei vinden plaats van 10.30 uur tot 12.00 uur. Op 14 mei om 13:00 uur tot 14:30 uur. Je ouders mogen gerust blijven kijken en tijdens de eerste proefles laten wij ze graag onze accommodatie zien en vertellen wij ze meer over onze vereniging. 

Wij gaan deze proeflessen verzorgen op zondag: 7, 14 en 21 mei

Les 1
Tijdens de eerste proefles gaan we je meer vertellen over de zeilboot en alles wat daarbij komt kijken. We gaan de verschillende zeiltermen benoemen en de onderdelen van de boot gaan we bekijken.