Nog 6 dagen tot de Schildweek

STEENDAM - het aftellen is begonnen tot de 71e Schildweek, nog 6 dagen en dan starten de Schildweek, Art Carnivale en de festiviteiten bij Boei 12 en De Otter aan de boorden van het Schildmeer. Op dit moment hebben zich in totaal 120 deelnemers aangemeld voor de 71e Schildweek. Je kan je nog inschrijven voor de 71e Schildweek tot en met zaterdag morgen 10:30 uur. inschrijven klik dan hier.


In de Flits klasse hebben zich op dit moment 13 boten ingeschreven, in de Optimist klasse 17 boten, in de Laser klasse 8 boten in de Splash klasse 4 boten. De O-jol klasse die dit jaar voor het eerst sinds jaren weer mee zeilt tijdens de Schildweek zijn er op dit moment 7 die zich hebben ingeschreven. In de 16m2 klasse is op dit moment met 27 boten de grootste klasse aan de start van de Schildweek.