Combi Noord Schildmeer

De Combi Noord is een jaarlijkse wedstrijdenreeks voor jeugdzeilers in Noord-Nederland. Er wordt elk jaar op vier verschillende locaties gevaren. Dit jaar doet de Combi Noord het Schildmeer weer aan. In het weekend van 23 en 24 juni organiseert Zeilvereniging Schildmeer de Combi Noord. 

De overige Combi Noord data zijn: 

  • 2/3 juni Combi Heeg
  • 9/10 juni Combi Paterswolde
  • 23/24 juni Combi Schildmeer
  • 7/8 juli Combi Sneek
  • 13/14 oktober Combi Zuidlaren

Dit jaar wordt er een vijfde combi georganiseerd door Jeugdwedstrijdzeilen. Deze combi wil Jeugdwedstrijdzeilen graag organiseren om de zeilers die in 2018 zijn begonnen met zeilen te laten proeven aan het wedstrijdzeilen en op deze manier enthousiast te maken voor het wedstrijdzeilen. 

Begin 2018 volgt er meer informatie.